burçların evlilik uyumu

Burçların Evlilik Uyumu

Evlilik için burçlar arasındaki uyum nasıl olmalı ? Birçok kişinin ilgilendiği burçların evlilik hayatı nasıl olur ?

Astroloji bilimine göre yıldızların üzerimizde etkisi vardır. Peki, burçlar arasındaki uyuma göre, size uygun burç hangisidir ? Yazımızda..

 

Koç Burcu

Koç burcu gösterişi sevdiğinden evleneceği, hayatını birleştirdiği kişininde özellikle cömert olması gerekir. Pahalı hediyeler alabilecek, romantik sözler söyleyebilecek Aslan ve Yay burçları sizin için uygun olsa da uzun bir birlikteliği Terazi burcu ile yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğa burçları için emek oldukça önemlidir. Aşık olduğu kişi için her şeyi yapabilir. Fakat karşıdaki kişiden de aynı emeği ister. Boğa burcunun aşık olduğu insan hayatını kolaylaştırmalı ve onu rahat ettirecek her türlü becerikliliğe, pratik zekaya, özveriye sahip olmalıdır. Bu özelliklere uygun burç Başak burcu sonrasında ise Oğlak burcu olabilir. Uzun süreli bir birlikteliği Akrep burcu ile deneyimleyebilirsiniz.

İkizler Burcu

İkizler burcunun karşısındakinden en büyük beklentisi kibarlık ve zarafettir. Kendisini dinleyen, sakin, uyumlu, kibar birini istediğinden Terazi burcu ile uyumu sağlayabilir.

Yengeç Burcu

Mükemmel bir aşk arayışında olan Yengeç burcu aşkta tutku ve heyecanı arar. Bunun için Yengeç burcuna en uyumlu burç Akrep burcudur.

Aslan Burcu

Aslan burcu karşısındaki kişinin sınırsız, çılgın onu yerinden kaldırabilecek enerjik, seyahati seven biri olsun ister. Bu nedenle Aslan burcu için en uyumlu burç Yay burcudur.

Başak Burcu

Kılı kırk yaran özelliği ile bilinen Başak burcunun aşktan beklentileri oldukça yüksektir. Sabrıyla, kararlılığıyla, iradesi ve metanetiyle size nasıl yaklaşacağını bilen Oğlak burcu sizin için en ideal burç olacaktır.

Terazi Burcu

Terazi burcu sıradanlığı kırmak ister. Sevdiği kişi zeki ve hatta ortalama zekânın çok çok üstünde olmalı, ki söylemek istediklerini, konuştuklarını anında anlayarak kendisine karşılık verebilsin. Bu özellkleri ile Terazi burcu için uyumlu olan burç Kova burcudur. Terazi burcu aynı zamanda İkizler ve Koç burcu ile de uyumu bulabilir.

Akrep Burcu

Boğa burçları için nasıl ki emek önemli ise Akrep burcu için de fedakarlık önemlidir. Akrep burcuna göre aşk sınır tanımamalıdır. Öncelikle Balık burcu ve ikinci sırada ise Yengeç burcu sizin aşkta uyumlu olan burçlardır.

Yay Burcu

Yerinde hiç durmayan Yay burcu için en fazla uyumlu olan burç Koç burcudur. Koç burcu lider yapısı ile çılgınlığınıza uyum sağlayabilir.

Oğlak Burcu

En belirgin karakteristiik özelliği ile iş insanı olan Oğlak burcu, içim karşısındakinin istikrarlı, planlı, yaklaşımlarını destekleyen, sabrı, azmi, durağanlığı olan biri olsun ister. Boğa burcu ona huzur ve mutluluk verebilir.

Kova Burcu

Kova burcunu İkizler burcu aşkta en iyi tamamlayan burçtur. Çünkü Kova burcu, arkadaş canlısı, konuşmaya açık, gezmekten, yolculuklardan keyif alan bir burçtur tıpkı Kova burcu gibi.

Balık Burcu

Balık burcu, Yengeç burcu ile duygusal uyumu yakalarken şefkat, merhamet duygularını da paylaşabilir.