arkadaşlık sitesi

Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık siteleri içinde güvenilir esası ile çevrim içi olduğumuz gönüldensevenler.com sitemize ücretsiz üye olabilir, sizler de mutluluğu gönüldensevenler.com da yakalayabilirsiniz.

Sitemize üye olarak kendinize uygun eş adayları ile tanışarak iletişim kurup evlilik yolunda ki ilk adımı atabilirsiniz. Sitemiz ciddi bir evlilik sitesi olduğu için kayıt olan kullanıcılarımızın niyetinin evlilik olması gerekmektedir. Üye olan kullanıcılarımız editörlerimizin titiz incelemeleri sonucunda onaylanmakta ve niyetinin evlilik olmadığı anlaşılan kullanıcıların ise siteden üyeliği silinmektedir. Ayrıca sistemimize ulaşan mesaj ve kullanıcı şikayetleri anında değerlendirmeye alınarak gerekli işlemler yapılmaktadır.

İslami evlilik sitesi olarak gerçek profillerle üyelerimizin sahte profillerden uzak durmalarına yardımcı olmaktayız. Böylelikle kullanıcılarımıza gerçek arkadaşlıklar kurabilme rahatlığı sunuyoruz. Kendilerini doğal bir şekilde tanıtan ve karşı tarafın da bu şekilde tanıtmasını bekleyen üyeler beklentileri doğrultusundaki arkadaşlığa en hızlı sürede ulaşmış olmaktadır. Üyelerimizin rahat iletişim sağlayabilmesi için bir mesaj sistemi oluşturulmuştur. Karşılıklı sohbet olarak tasarlanan evlilik sitesi mesaj sistemi ile anlık konuşabilir, istediğiniz özellikteki üyeleri filtreleyebilir, anında kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Ciddi arkadaşlığı benimsemiş gönüldensevenler.com sitesine siz de katılarak özlemini çektiğiniz yuvaya kavuşabilirsiniz.