Bu Yanlışları Yapmayın!

Hayatınızdaki insanla ya da flörtünüzle aranızdaki duvarları yıkmak mı istiyorsunuz? O zaman en başında baştan çıkarma konusunda neler yapmamanız gerektiğini bilmelisiniz. Başarısız baştan çıkarma taktikleri hem karşınızdaki insanın sizden şüphe duyup uzaklaşmasına sebep olur. Bu bağlamda onunla olan ilişkiniz süresince daha duvarları yıkmak için daha hassas davranmanız gerektiğini söylemek yanlış olmaz.

 

Baştan Çıkarma Yerine Samimiyete Odaklanın

Gerek flört sürecinde gerekse ilişkinin ilerleyen dönemlerinde baştan çıkarma girişimlerinin tamamen gereksiz ve güven kırıcı olduğunu bilmek oldukça önemlidir. Karşınızdaki insanın kırmızı noktasını bulup onu baştan çıkarmak yerine onunla samimiyet kurmanız ilişkiniz açısından daha yararlı olacaktır. Bu sayede karşınızdaki insanla ileriye gitmeden organik ve sıcak kanlı bir bağ geliştireceksinizdir. Aynı zamanda bu bağ sayesinde karşınızdaki insanla aranızda olan duvarları daha kolay bir şekilde yıkabilirsiniz.

 

Karşınızdaki İnsanın Nelerden Hoşlandığını Anlamaya Çalışın

Flört sürecinde karşınızdaki insanın beklentilerini bilmeden hareket etmek tamamen başarısız sonuçlar almanıza sebebiyet verecektir. Bu bağlamda onun kişisel zevklerini anlamaya çalışmak sizin için daha yararlı olacaktır. Örnek vermek gerekirse sohbet ederek samimiyet aşamasını tamamladıktan sonra karşınızdaki insanın hoşlandığı şeylere yavaş yavaş aşina olabilirsiniz. Duygusal olarak onun hoşuna gidecek şeyleri yerine getirmeniz, aceleci davranarak yapmış olduğunuz baştan çıkarma hamlelerinden daha yararlı olacaktır.

 

Ona Duymak İstediklerini Söylemek Yerine Gerçekleri Söyleyin

Flört sürecinde karşınızdaki insana duymak istediklerini bariz bir şekilde söylerseniz, o insanın size olan güvenini sarsmış olursunuz. Özellikle sürekli olarak karşınızdaki öven ve ona iltifat eden tümcelerden uzak durmanız durmaya çalışın. Ona karşı daha doğal ve yapıcı konuşmanız, onun güvenini kazanmanız açısından yararlı olacaktır. Bu yüzden ona karşı dürüst olmaya ve gerçekleri söylemeye odaklanın.

 

Samimiyet Kurduktan Sonra Gerisi Gelecektir

Flört sürecinde hayatınızdaki insan dürüstlüğünüze ve samimiyetinize inandığı anda her şey sizin için daha iyi bir alacaktır. Size olan davranışlarında daha sıcak kanlı tavırlar sergileyecek ve sizinle daha sık bir araya gelecektir. Hayatınızdaki insanla bu gibi bir samimiyete ulaştıktan sonra gerisinin geleceğinden şüpheniz olmasın. Unutmamanız gereken tek nokta duvarları yıkmak için dürüstlüğünüzden ve kişiliğinizden taviz vermemeniz gerektiğidir.

 

Bu Yanlışları Yapmayın!” için bir yorum

  1. Bence sitede nasıl konuşulması gerektiğne dairde bi yazı yazın, içlerindeki öküze dur desinler kadınla nasıl konuşulması gerektiğini öğrensinler.Evlenemeselerde eğitilsinler!!!

Yorumlar kapatıldı.