düğün günü dikkat edilmesi gerekenler

Düğün Günü Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün günü dikkat edilmesi gerekenler ile işinize yarar düğün ipuçları

 

Eşler için her detayın önemli olduğu en özel an olan düğün töreni ve hazırlık sürecinin eksiksiz, mükemmel geçilmesi istenir. Düğünde dikkat edilmesi gerekli olan durumları bu yazımızda belirterek yeni evlenecek olanlara hiç bir yerde bulamayacakları ipuçları verdik.

 

-Düğünde yapılacakların eksiksiz olması ve yaşanabilecek problemlerin önüne geçilmesi için eşlerle birlikte varsa nedimelerin de düğünle ilgili her şeyi not alması.

Düğün fotoğrafını da aynı gün çektireceksiniz planlamanızı önceden yapmanızda fayda var. Kuaföre erken gitmek, fotoğraf çekilecek yeri mümkünse düğün mekanına yakın olarak belirlemek size zaman kazandıracak ve stressiz geçmesini sağlayacaktır.

-Organizasyon yetisi olan aynı zamanda tarafsız olabilen birini düğün günü için görevlendirebilirsiniz. Bu stresini yok etmese bile en aza indirecektir.

-Yoğunluk, stres yemek yemeyi size unutturabilir. En azından hafif bir şeyler yemenizi öneririz. Sonra yemek arayışına girebilir ve aç kalabilirsiniz.

-Ayakkabınızın kayganlığını tamamen yok etmek için ayakkabınızın alt kısmını zımparaya bilirsiniz.

-Markalar her ne kadar etkisi uzun, mükemmel dese de ben henüz 5 6 saat etkisini sürdürebilen bir rujla tanışmadım. Bu nedenle etkisi geçen bir rujla düğün törenini geçirmek istemiyorsanız yanınızda mutlaka rujunuzu bulundurun.

-Unutulan veya atlanan şeyin telafisi için çok geçse de, tek tavsiyemiz bunun için üzülmemeniz günün güzelliğini yaşamanız.

Size söyleyebileceğimiz en önemli tavsiye ise detaylara takılmamanız, unutmayın ki rüya gibi bir evlilik mutlu bir evlilik değildir.