düğün şarkı listesi

Düğün Şarkı Listesi

Her şeyin güzel olmasını istediğiniz düğününüz için sizin ve sevdiklerinizin keyif alacağı düğün şarkı listesini sizin için derledik.

Bu özel anınızda yoğunluk, heyecan, stres sizlere küçük detaylarda olsa bazı şeyleri unutturabilir. Düğün hazırlık süreci ile ilgili daha önce yazmış olduğumuz içerikte bu süreçte bir yakınınızı görevlendirebileceğinizin sağlıklı olacağını belirtmiştik. İşlerin kolaylaşması için bu size çok sağlayacaktır. Unutabileceğiniz ya da eksik kalabileceğiniz düğün şarkılarını sizler için listeledik.

Giriş Müziği

Sizin ve eşiniz için çok önemli ve çok özel bu anı ikiniz için de özel, hatırası olan bir giriş müziği belirlemeniz gerekir. Beyazlar içinde düğün mekanına girerken nasıl ki gelinliğiniz, damatlığınız, duvağınız ile göz dolduruyorsanız düğün giriş müziği ile bu anı tamamlamalısınız. Bu her ne kadar sizlere özel bir müzik olsa da fikir oluşturabilmeniz için Bruna Mars’ın Marry You şarkısını tavsiye edebiliriz.

Dans Müziği

Dans müziğiniz her şeyden önce dans seçiminizle uyumlu olmalıdır. Ancak sizlere favorim olan Leonard Cohen’in Dance Me to the End of Love şarkısını önerebilirim.

Pasta Müziği

Bir düğünün en ihtişamlı anlarından biri de pastanın kesilme anıdır. Tabi bir de pasta müziği var. Pasta müziği şüphesiz ritmik eğlenceli bir şarkı olmalıdır. Bu güzel anınızda sizlere yine favorim olan Fransız şarkıcı Zaz’ın Je Veux şarkısını şiddetle önerebilirim.