evlilik sitesi

Güvenli Ortamda Seviyeli Arkadaşlık – İnternet Evliliği

Güvenli bir ortamda seviyeli arkadaşlık ile başlayan gerçek internet evlilikleri, gerçek hikayeler gönülden sevenler.com peki neden mi biz ?

Uzaklık virüs derken sanal ortamda düğün törenlerinin yapıldığı günümüzde sanal ortamda tanışıp evlenenlerin sayısı da gün geçtikçe artmakta. Annemiz, dedemiz zamanında gerçekleşen evliliklerin çoğuna bir komşu ya da bir akraba vesile olur, görücü usulü ile evlenilirdi. Günümüzde ise bu komşuların akrabaların yerini evlilik siteleri aldı. Evlilik sitelerinde tanışıp, sohbet edip evliliğe kadar uzanan hikayeler bulunmakta. Ancak hiç şüphesiz bunun için güvenli bir ortam ve seviyeli bir arkadaşlıkla başlangıç yapmak oldukça önemli. Sözde evlilik amacı ile çiftleri bir araya getirmeye çalışan pek çok platform var. Dolandırıcılıktan başlayan birçok hususta insanları yaralamak, hayal kırıklığı yaşatmak gibi üzücü durumlarla karşılaşan yüzlerce hatta binlerce insanda elbette var. Bu nedenden ötürü Güvenli bir ortam bir kez daha önem arz etmekte.

gönüldensevenler.com olarak tüm hassasiyetlerinizi her detayına kadar önemsiyor ve bu esas ile varlığımızı yıllardır koruyoruz. Sitemiz İslami evlilik sitesi olduğundan İslamiyet’in evlilik için belirlediği çerçeveye göre daha detaylı bir ifade ile şöyle diyebiliriz; Sitemize kayıt olan kullanıcılarımızın amaçlarının evlilik olması zorunludur. Platformumuza kayıtlı olan her kullanıcımız editörlerimizin kapsamlı incelemeleri sonucunda onaylanırken amacının evlilik olmadığı üyelerimizin ise üyelikleri sonlandırılıyor. Üyelerimizin şikayetleri, mesajları büyük bir özveri ile dikkate alınmakta ve anında gerekli işlemler uygulanmakta. İşte az önce de dediğimiz gibi İslamiyet’in evlilikte belirlediği çerçeveyi bu anlayışımız ile temel almaktayız