Hangi Burçlarla Ne Kadar Uyumlusun?

Her ne kadar çoğu insan mantıksız bulsa ve inanmasa da astrolojik açıdan burçlar insan ilişkileri ve diğer insanlarla olan etkileşimleri etkilemektedir.   Özellikle evlilik, flört gibi duygusal odaklı ilişkiler süresince tarafların burçları, kurdukları iletişimin samimiyetini ve kalitesini belirleyebilir. Bu yazımızda, evlilik ilişkilerinde burçlar arası etkileşimin kalitesini etkilemektedir.

 

Ateş ve Su Zorlayıcı ve Hararetli İlişkilerin Habercisi

Aslan ve koç gibi ateş burçları genel olarak baskın, otoriter karakterler olurlar. Sakinliğe ve dinginliğe önem veren balın, kova gibi su burçları ile ilişkileri genel olarak uyumsuz olabilir. Fakat evlilik sürecinin tarafların birbirine olan tahammülü vasıtasıyla yürütüldüğü düşünülünce bu iki tarafın ahenkli bir uyum yaratacağı da söylenebilir. Aynı zamanda ateş ve su burçları arasındaki zıtlık da belirli bir noktadan sonra uyuma dönüşebilir. Bu bağlamda aslan ve su burçları arasında anlayış, sağduyu ve sükunete dayanan evlilik ilişkilerinin kurulacağını söylemek yanlış olmaz.

 

Toprak Burçları Daha Çok Su Burçları ile Anlaşıyor

Balık, yengeç gibi su burçları boğa, başak gibi toprak burçları ile uyumlu bir evlilik hayatı yaşayabilirler. Toprak burçlarının hayat görüşleri ve su burçlarının dinginliği arasında romantik bir çekim de olabilir. Toprak burçlarının sabrı, su burçlarının dirayetiyle birleşince ortaya mükemmel bir evlilik çıkabilir. Aynı şekilde su burçlarının geleceğe yönelik bakış açıları daha iyimser olduğundan toprak burçlarının karamsarlığını da sürekli olarak dengeleyebilirler. Kısaca toprak burçları

 

Hava Burçları Ateş Burçları ile Birbirini Dengeliyor

İkizler, terazi gibi burçlar genel olarak zorlayıcı ve inişli çıkışlı kişiliklere sahiptir. Aslan ve koç gibi ateş burçlarının metanetli kişiliği su burçlarının ruh hallerini dengeleyebilmektedirler. Özellikle evlilik ilişkilerinde ateş burçları, hava burçlarının psikolojik olarak besleyebilirler. Hayata karşı daha iyimser ve daha pozitif durmalarını sağlarlar. Aynı zamanda hava burçları, evlilik ilişkilerinde aslan ve koç gibi ateş burçlarının zor anlarında üzerlerindeki negatif enerjiyi alacaklardır. Bu bilgi doğrultusunda hava ve ateş burçlarının evlilik ilişkilerinde üst düzey bir uyum olduğunu söylemek doğru olacaktır.

 

Hangi Burçlarla Ne Kadar Uyumlusun?” için 2 yorum

  1. üçüncü paragrafta kova ya su burcu denmiş ama kova hava burcudur

Yorumlar kapatıldı.