sanal evlilik

Sanal Evlilik Artıyor

Güvenilir ve samimi sohbetler kurarak sanal evlilik sitemizde evliliğe adım atabilirsiniz.

Sanal ortam aracılığı ile belki asla tanışamayacağımız insanları tanıma fırsatı elde etmekteyiz. Dahası da internet üzerinden tanıdığı insanlarla evlenen çiftleri sıklıkla duymaktayız. Şüphesiz doğal alternatiflerle tanışan ya da tanıştırılan çiftlerin yaptıkları evlilik de her zaman doğru olmaya bilir, mutlulukla sonlanmayabilir. Aynı şekilde sanal yani internet aracılığı ile yapılan evliliklerde her zaman olumsuz sonuçlanmamakta bir başka ifade ile bu doğrultuda kesin net veriler kurallar bulunmamaktadır. Yani tanışıp evlenme alternatifi ne olursa olsun hem olumlu hem olumsuz yanları olacaktır.

Eski zamanlara gidelim internetin hatta telefonla iletişimin yaygın olmadığı zamanlara mektuplaşmak tanışmak isteyen çiftler için çözüm olan bir araç. Ancak yine bu zamanlarda birbirine görmeden görücü usulü ile evlenenlerin sayısı da oldukça fazla. Teknolojinin geliştiği günümüze gelindiğinde ise artık insanlar kendi eşlerini kendileri görüp tanıyor daha sonra evlilik yolunda karar kılıyor. Bu tanışma herhangi bir yerde olduğu gibi internetin sunduğu çevrim içi sosyal ağlar ve daha çok evlilik sitelerinde de olabilmekte. Hatta her yıl dünyada milyonlarca kişi internetten tanışıp evlenmekte. Gerçek şu ki bunu her evlilik sitesi için diyemediğimiz gibi her evlilik sitesinde üye olan insanlar içinde diyemeyiz. Bunun için üye olacağınız siteyi iyi araştırmalısınız. Sitenin üye sayısına sitede kullanılan fotoğraflara gerçekten evlenen çiftler varsa onlara ait yorumlara bakarak değerlendirme yapmalısınız. Temasa geçeceğiniz kişilerin profilini yine aynı özenle araştırmalı, temasa geçtiğinizde ise dikkatli, dürüst olmalısınız. Ülkemizde yapılan bir araştırmanın sonucu internet aracılığı ile tanışıp evlenenlerin sayısının her geçen gün arttığını göstermektedir. Üstelik bu kişilerin yarısına yakını internet üzerinden evlendiğini gizlese de günümüzde evlenen kişilerin %40 ‘ı internet üzerinden tanışmaktadır.

gönüldensevenler.com olarak dileğimiz doğru insanların her zaman çoğunlukta olması ve doğru insanlarla evliliklerin yapılması.